Odległe kraje w polskich górach
Dodane przez Jagoda dnia Lipiec 16 2013 11:38:49
W tym roku wakacje w polskich górach można będzie połączyć z podróżą do… odległych krajów Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Europy. Przez dwa miesiące kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej zmieniać będzie swoje oblicza i zapraszać gości do odkrywania zwyczajów, kuchni i muzyki z różnych zakątków świata.

Co tydzień goście bukowiańskiego kompleksu będą mogli poznawać kulturę innego regionu świata. A to wszystko z ramach "Międzynarodowych wakacji", które trwać będą w BUKOVINA Terma Hotel Spa 12 lipca do 5 września. W atmosferę danego kraju wprowadzą turystów zarówno imprezy tematyczne w Termie i Hotelu BUKOVINA, tradycyjne dania w menu hotelowych restauracji oraz zabiegi w bukowiańskim centrum Spa. Dla dzieci i młodzieży zostały przygotowane także gry i zabawy, w które bawią się ich rówieśnicy w najbardziej odległych zakątkach naszego globu.

"Okazuje się, że wcale nie trzeba podróżować przez tysiące kilometrów, by poczuć klimat najdalszych czy najciekawszych kulturowo miejsc" - mówi Adam Mazurkiewicz, dyrektor Hotelu BUKOVINA - "Można to zrobić u nas, w polskich górach" - dodaje.

W kolejnych tygodniach goście odwiedzający Bukowinę Tatrzańską będą mieli okazję zapoznać się z kulturą Francji, Grecji, Włoch, Chin i Japonii, USA, Hiszpanii i krajów Afryki. W programie nie mogło zabraknąć także ojczystego akcentu - jeden z tygodni poświęcony zostanie kulturze polskiej.

"To doskonała okazja, by połączyć to co w Tatrach najlepsze: piękne widoki, liczne atrakcje i góralską gościnność z atmosferą egzotycznych wakacji" - dodaje Adam Mazurkiewicz.

PROGRAM "MIĘDZYNARODOWYCH WAKACJI":

12 - 18 VII - "Viva la France"
Tydzień francuski
19 - 25 VII - "Śladami Greka Zorby"
Tydzień grecki
26 VII - 01 VIII - "Rzymskie wakacje"
Tydzień włoski
02 - 08 VIII - "W ogrodach Zen"
Tydzień orientalny
09 - 15 VIII - "Amerykanie i Górale"
Tydzień amerykańsko-góralski
16 - 22 VIII - "Witaj Zosieńko"
Tydzień polski
23 - 29 VIII - "Gorące Flamenco"
Tydzień hiszpański
29 VIII - 05 IX - "Pożegnanie z Afryką"
Tydzień afrykański

http://www.tur-info.pl